piątek, 13 stycznia 2012

Zabawy z wnukami

Od dawna wrzucałam do pudełka rolki od papierów różnych i teraz jest to świetny materiał do budowania twierdz, a guziki to armia: Kuba (7 lat) i Tomek (6 lat) bawią się znakomicie. 

Oczywiście warto zaraz nie sprzątać, a podziwiać i zrobić zdjęcie.


Babcia Zosia
4 komentarze:

 1. Usłyszałam dziś w tv propozycjęna ferie " raz do roku bądż turystą we własnym mieście" Ja to wykorzystam i zwiedzimy Bramę Krakowską i co można potem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Babcia Stasia Węgorek21 stycznia 2012 17:34

  Obiecałam swojej wnuczce,że w ferie bedziemy szyły paczvorki Już nie może się doczekac kiedy to będzie .Natalka również skorzysta z lodowiska na globusie ,bardzo lubi tam chodzic z tatą .

  OdpowiedzUsuń
 3. babcia Baryłowa22 stycznia 2012 12:22

  Do mojego wnuka Kacperka przyjedzie Maciek,wnuk babci Grażyny, myślę,że będziemy budować zamek z kartonów i brystolu a potem go malować. To super zajęcie dla chłopców. Takie zajęcia zawsze są ciekawe, sadzę że predysponują chłopców do zawodów zdobywanych póżniej na politechnice. Po feriach napiszę o tym, czy pomysł dobrze był przyjęty, no i oczywiście jak zajęcia zostały zrealizowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. babcia Grażyna29 stycznia 2012 20:40

  Maciek nie może doczekać się wyjazdu do Kacperka, już wymyśla zajęcia, ale narazie to ma być niespodzianka. Babcia Grażyna.

  OdpowiedzUsuń